• Měření vlhkosti a teploty

  Vlhkoměry GANN Mnozí řemeslníci ocení při své práci pomoc vlhkoměrů, teploměrů nebo jejich kombinací. Vhodný vlhkoměr můžete jistě nalézt u německé firmy GANN, která je na trhu více jak 70 let. S výrobou a vývojem v Geglingenu je špičkou v měřící technice této oblasti. Vlhkoměry GANN mají opravdu široké použití díky nabízenému sortimentu a také díky rozsahu sond a doplňků. Ve stavebnictví můžete měřit jak odporově, tradičními hroty, tak různými sondami v různé hloubce. Stejně tak můžete měřit nedestruktivně, pomocí dielektrického pole. Měření teploty lze provádět jak v materiálech tak na povrchu, stejně jako měření vzdušné vlhkosti nebo teploty. Stačí vybrat vhodný přístroj nebo různé sady sond, pro každé měření naleznete potřebnou. Datalogery firmy GANN jsou pak vhodným pomocníkem tam, kde potřebujete vlhkost a teplotu v prostoru sledovat dlouhodobě. Pomocí plně vybavených kufrů jste také kdykoliv připraveni provádět destruktivní měření vlhkosti ve stavebních materiálech, metoda CM měření je nejpřesnější a nejuznávanější metodou měření vlhkosti ve stavebních materiálech.

  vlhkoměr GANN Compact BL

  GANN BL Compact je elektronický měřák vlhkosti pro různé druhy dřeva, stavební materiály a izolační materiály. Měřící hroty se zamačkávají do měřeného materiálu a umožňují odpočet hodnoty vlhkost..

  4220.00

  Vlhkoměr GANN COMPACT TF-IR

  Vlhkoměr HYDROMETTE BL COMPACT TF-IR disponuje infračerveným senzorem k měření povrchové teploty, senzorem pro měření vzdušné teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Díky této kombinaci různých měření u..

  7331.00

  GANN natloukací elektrody M 18

  natloukací elektrody vč. 10ks náhradních hrotů

  4649.00