• Jak vybrat odvlhčovač?

  • Jak vybrat odvlhčovač?

  Jak vybrat odvlhčovač?

  Výběr odvlhčovače by měl být především adekvátní cíli. jiná volba je pro panelák, stejný Vám nemusí dobře posloužit ve starším rodinném domu. Jiné je vysoušení sklepa, jiné prádelny.

  Některé hlavní zásady volby odvlhčovače:
  Velikost prostoru: velikost prostoru tvoří 30% volby, protože na udržování vlhkosti v prostoru není potřeba ani u větším prostor extrémně silný odvlhčovač. Podstatný je průtok vzduchu. Členitost prostoru: čím je prostor členitější, tím větší úlohu hraje výkon ventilátoru. Výkonným ventilátorem pronikne proudění dál.
  Teplota v prostoru:
  čím chladnější prostory, tím je volba citlivější. Záleží na typu kondenzátoru a způsobu odmrazování. Pro extrémně chladné prostory je třeba zvážit volbu adsorpčního vysoušeče.
  Cíl vysoušení probíhající stavba:
  rozhodně pro stavbu NE domácí plastové odvlhčovače, zničí se bez nároku na reklamaci. Nejsou pro toto určeny. Stavební prach v nich utkví a zničí je.
  Bazénové místnosti:
  Rozhodně pro to určené odvlhčovače, důvodem je přítomnost elektrického proudu a ochrana. Bazénové odvlhčovače jsou provozu u vody přizpůsobené

  Pokud požadujeme nastavení času vysoušení: Ideálně vysoušeče s mechanickým nastavením, ne digitálně řízené. Pokud potřebujete další konzultace, neváhejte nás kontaktovat.

  bazénový odvlhčovač DRY 300 PLASTIK

  Odvlhčovač řady Mikrowell je nástěnný bazénová vysoušeč pro přímou montáž na stěnu v bazénové místnosti v provedení krytu bílý plast. Výkon až 36l/24h Vysoká užitková hodnoty tohoto vysoušeče ..

  57027.00

  WOODS Odvlhčovač WD50 čerpado kondenzátu

  Robusní odvlhčovač s pozinkovanou konstrukcí, určený k trvalému použití, velký výkon, malý příkon, tichý, teoretický výkon 32,5l/24h, vyroben v Kanadě. Použití odvlhčovače všude, kde požadujete such..

  21868.00

  Odvlhčovač Danvex DEH-500i

  Robustní odvlhčovač DanVex DEH 500i je ideální především pro vysoušení staveb, novostaveb, sklepů, skladů, průmyslových sušáren. Vysoký výkon a odolnost stroje patří mezi vlastnosti, které na stavbě j..

  21449.00